Megjelent az ebola Európában: Franciaországban regisztrálták az első esetet
Franciaország megerősítette a jelenlegi járvány első olyan ebolás esetét, amelyet Afrikán kívül diagnosztizáltak. Pozitív lett a tesztje egy orvosnak, aki a Kongói Demokratikus Köztársaságból (KDK) tért vissza egy humanitárius misszióból – jelentette be szerdán a párizsi egészségügyi minisztérium. A hírt a TASR az AFP és a Reuters hírügynökségek jelentése alapján közölte. A pácienst elkülönítették, [...] Read More... Megjelent az ebola Európában: Franciaországban regisztrálták az első esetet
- Hirdetés -
