Három hónapos nyári szünetet élvezhetnek a Nemzeti Tanács képviselői. A szlovák parlament június 17-én rekesztette be az utolsó rendes ülésszakát a nyári pihenő előtt. Június 18-án még tartottak egy rendkívüli ülést a kormány elleni bizalmatlansági indítványról, a képviselők legközelebb pedig csak szeptember 15-én térnek vissza az ülésterembe. Annak ellenére, hogy három hónapig nem ülésezik [...] Read More... A parlamenti képviselők három hónapos szabadságot élvezhetnek, havi 7000 euróért száz megvitatatlan programpontot hagytak őszre
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép