Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz, nem szivárványszínűekkel
A Fővárosi Önkormányzat a múlt héten helyezte ki a Pride-zászlókat.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A Fővárosi Önkormányzat a múlt héten helyezte ki a Pride-zászlókat.
- Hirdetés -