Újabb fordulat az NKA-botrányban: letartóztatást indítványoz az ügyészség
Hat tisztviselő letartóztatását kezdeményezi a Bács-Kiskun Vármegyei Főnyomozó Ügyészség a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) körüli milliárdos visszaélések ügyében, mivel a hatóságok szerint fennáll a szökés, az elrejtőzés, a bűnismétlés, valamint a nyomozás jogellenes befolyásolásának a veszélye.
- Hirdetés -
