Amerikai tőzsde Június 24. – Bezöldült a régió, az olaj 73 dolláros mélyponton van

Lendületesen indult a szerdai nap az amerikai tőzsdéken. A DJIA, a Nasdaq és a S&P emelkedéssel kezdett. Európa továbbra is bizonytalan. Párizs London magához tért és pluszban állnak, míg Frankfurt indexei mínuszban ragadt. A Brent olaj árfolyama 73 dollárra csökkent. Az arany árfolyama is folytatta a gyengülést. Emelkedéssel indult szerdán a kereskedés az amerikai tőzsdéken. Amerikai tőzsde Június 24. – Bezöldült a régió, az olaj 73 dolláros mélyponton van

Amerikai tőzsde Június 24. – Bezöldült a régió, az olaj 73 dolláros mélyponton van

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!