Amerikai tőzsde Június 24. – Bezöldült a régió, az olaj 73 dolláros mélyponton van
Lendületesen indult a szerdai nap az amerikai tőzsdéken. A DJIA, a Nasdaq és a S&P emelkedéssel kezdett. Európa továbbra is bizonytalan. Párizs London magához tért és pluszban állnak, míg Frankfurt indexei mínuszban ragadt. A Brent olaj árfolyama 73 dollárra csökkent. Az arany árfolyama is folytatta a gyengülést. Emelkedéssel indult szerdán a kereskedés az amerikai tőzsdéken. Amerikai tőzsde Június 24. – Bezöldült a régió, az olaj 73 dolláros mélyponton van
- Hirdetés -
