Miért szeretik jelenleg jobban az RMDSZ-t a románok, mint a magyarok?

És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?

Miért szeretik jelenleg jobban az RMDSZ-t a románok, mint a magyarok?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Főtér

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!