Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz, nem szivárványszínűekkel

A Fővárosi Önkormányzat a múlt héten helyezte ki a Pride-zászlókat.

Novák Előd pótolta az Erzsébet hídról a Dunába dobott zászlókat, igaz, nem szivárványszínűekkel

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!