Feljelentést tesz a debreceni önkormányzat a Semcorp-szennyezés ügyében
Büntetőfeljelentést tesz a debreceni önkormányzat a lítiumion-akkumulátor-elválasztófilmet gyártó kínai vállalat, a Semcorp környezetszennyezése ügyében – közölte a város polgármestere szerdán a Facebook-oldalán közzétett videójában.
- Hirdetés -
