Büntetőfeljelentést tesz a debreceni önkormányzat a lítiumion-akkumulátor-elválasztófilmet gyártó kínai vállalat, a Semcorp környezetszennyezése ügyében – közölte a város polgármestere szerdán a Facebook-oldalán közzétett videójában.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart