Feljelentést tesz a debreceni önkormányzat a Semcorp-szennyezés ügyében

Büntetőfeljelentést tesz a debreceni önkormányzat a lítiumion-akkumulátor-elválasztófilmet gyártó kínai vállalat, a Semcorp környezetszennyezése ügyében – közölte a város polgármestere szerdán a Facebook-oldalán közzétett videójában.

Feljelentést tesz a debreceni önkormányzat a Semcorp-szennyezés ügyében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!