Leállt a teljes vasúthálózat működése a mobilhálózat elszállása miatt a németeknél
A német vasút, a Deutsche Bahn (DB) kedd este kénytelen volt szinte a teljes vasúti forgalmat leállítani az országban, miután egy súlyos üzemzavar lépett fel az általa használt mobilhálózatban. A GSM-R-t használja a vasút többek között a mozdonyvezetők és a jelzőrendszerek közötti kapcsolat tartására, így annak kiesése során a szerelvények gyakorlatilag nem tudnak biztonságosan közlekedni a vasúthálózaton.
- Hirdetés -
