Leállt a teljes vasúthálózat működése a mobilhálózat elszállása miatt a németeknél

A német vasút, a Deutsche Bahn (DB) kedd este kénytelen volt szinte a teljes vasúti forgalmat leállítani az országban, miután egy súlyos üzemzavar lépett fel az általa használt mobilhálózatban. A GSM-R-t használja a vasút többek között a mozdonyvezetők és a jelzőrendszerek közötti kapcsolat tartására, így annak kiesése során a szerelvények gyakorlatilag nem tudnak biztonságosan közlekedni a vasúthálózaton.

Leállt a teljes vasúthálózat működése a mobilhálózat elszállása miatt a németeknél

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Fórum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!