Debrecen polgármestere felháborodott a környezetet szennyező akkugyár miatt
Debrecen fideszes polgármestere azt kéri a hatóságtól, hogy vizsgálják meg a Semcorp akkuipari üzem környezethasználati engedélyének visszavonását, mert határértéken felüli szennyezést mutattak ki a felszín alatti vizekben.
- Hirdetés -
