Debrecen polgármestere felháborodott a környezetet szennyező akkugyár miatt

Debrecen fideszes polgármestere azt kéri a hatóságtól, hogy vizsgálják meg a Semcorp akkuipari üzem környezethasználati engedélyének visszavonását, mert határértéken felüli szennyezést mutattak ki a felszín alatti vizekben.

Debrecen polgármestere felháborodott a környezetet szennyező akkugyár miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!