Egészségügy: az ápolók béremelése elsődlegességet élvez

Krónikusan alulfinanszírozott a magyar egészségügy, de a következő időszakban évente akár 500 milliárd forinttal több érkezhet az ágazatba. Az idei plusz források jelentős részét az ápolói bérek emelésére fordítják annak érdekében, hogy enyhítsék a humánerőforrás-válságot, mondta Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter egy szakmai konferencián.

Egészségügy: az ápolók béremelése elsődlegességet élvez

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!