Elzavarták Kovács Zoltán volt államtitkárt a Nimródtól – nagyon megsértődött
Kedden közleményben jelentette be az Országos Magyar Vadászati Védegylet, hogy elnöksége június 23-i hatállyal felmentette dr. Kovács Zoltánt a Nimród Vadászújság főszerkesztői feladatainak ellátása alól. Kovács korábban az Orbán-kormány nemzetközi kommunikációért felelős államtitkáraként “dolgozott”. A Magyar Vadászkamara és a Védegylet rendkívüli közös elnökségi ülésen tárgyalta a lap jövőjét, amelynek egyik eredményeként a testület úgy döntött, […]
- Hirdetés -
