Mindenki elfogadja, hogy a paradicsomnak és a kenyérnek nőtt az ára az elmúlt 13 évben, el kell fogadni, hogy az energia ára is folyamatosan nőtt
Hogyan használjunk kevesebb energiát, ha közben senki nem akarja feladni a kényelmét? Hogyan lehetne független energiarendszerünk? Fontos állítások a Magyarország Jövő Időben legújabb adásából.
- Hirdetés -
