Mindenki elfogadja, hogy a paradicsomnak és a kenyérnek nőtt az ára az elmúlt 13 évben, el kell fogadni, hogy az energia ára is folyamatosan nőtt

Hogyan használjunk kevesebb energiát, ha közben senki nem akarja feladni a kényelmét? Hogyan lehetne független energiarendszerünk? Fontos állítások a Magyarország Jövő Időben legújabb adásából.

Mindenki elfogadja, hogy a paradicsomnak és a kenyérnek nőtt az ára az elmúlt 13 évben, el kell fogadni, hogy az energia ára is folyamatosan nőtt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!