31 és fél fokot mért az RTL Híradója az Onkológiai Intézet műtőjében – a klímaberendezés romlott el
A központi klímarendszer meghibásodása miatt a műtéteket egy másik épületszárnyban végzik – erről az intézet főigazgatója beszélt az RTL Híradónak. Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter arról posztolt, hogy repülővel hozatnak alkatrészeket. Ezek meg is érkeztek, a miniszter szerint így egy nap alatt meg lehet javítani a klímát.
- Hirdetés -
