31 és fél fokot mért az RTL Híradója az Onkológiai Intézet műtőjében – a klímaberendezés romlott el

A központi klímarendszer meghibásodása miatt a műtéteket egy másik épületszárnyban végzik – erről az intézet főigazgatója beszélt az RTL Híradónak. Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter arról posztolt, hogy repülővel hozatnak alkatrészeket. Ezek meg is érkeztek, a miniszter szerint így egy nap alatt meg lehet javítani a klímát.

31 és fél fokot mért az RTL Híradója az Onkológiai Intézet műtőjében – a klímaberendezés romlott el

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!