Hegedűs Zsolt az onkológiai intézet tönkrement klímáiról: a hűtési rendszerre nem volt keret, Nagy Mártonhoz jártak pénzt könyörögni a kórházak
Évek elmaradt fejlesztései és a tartós hőhullám vezettek oda, hogy leállt a hűtés az Országos Onkológiai Intézet műtőiben. Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szerint a korábbi rendszerben „tűzoltás” zajlott, és a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság vezetőjének szó szerint könyörögnie kellett a forrásokért. A hibás alkatrész repülővel érkezik Magyarországra, a műtéteket két műszakban végzik. A hibás klímaberendezés […] Source
- Hirdetés -
