A barátnője lakásánál csaptak le a zsaruk a budai kannibálra – Kiderült, hogyan lopta ki a holttestből a szívet
Újabb információk birtokába jutott a Blikk a budapesti kannibál ügyével kapcsolatban. A 30 éves S. Zsolt éppen a barátnőjétől tartott hazafelé, amikor lerohanták a rendőrök. A Budai Irgalmasrendi Kórház beteghordóját azzal gyanúsítják, hogy a kórházakból – ahol korábban dolgozott – emberi testrészeket lopott, valamint elhagyott temetőkben halottakat ásott ki, és hazavitte az emberi koponyákat, csontokat. Egy emberi szívet is ellopott, amiből állítása szerint evett is. A budai kórházból elbocsátották, vizsgálják, hogy a munkavállalásai során a beteghordó itt is hozzáférhetett-e emberi testrészekhez. Nyomkövetővel ellátva, az édesanyja vidéki otthonában helyezték házi őrizetbe.
- Hirdetés -
