Megvan az első név: Óbuda volt fideszes polgármesterét is az NKA-ügy gyanúsítottjaként hallgatták ki
Bús Balázst, Óbuda volt polgármesterét is őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatták ki az NKA-pénzek ügyében. Tarr Zoltán percekkel ezelőtt számolt be arról, hogy a NAV nyomozói összesen hat embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap 17 milliárd forintos támogatásaival kapcsolatban.
- Hirdetés -
