Véget ért a V4-ek tárgyalása, élőben beszél Magyar Péter, Tusk, Babiš és Fico
Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban fogadta Magyar Péter miniszterelnök a V4 tagországok kormányfőit, azaz Donald Tusk lengyel, Andrej Babiš cseh és Robert Fico szlovák miniszterelnököt. Ez az első V4-es csúcstalálkozó azóta, hogy a Tisza Párt megnyerte az országgyűlési választásokat és Magyar Péter kormányt alakított. A kedd délutáni tárgyalásokat követően az országok vezetői sajtótájékoztatót tartottak, az eseményről valós időben tudósítunk.
- Hirdetés -
