Magyarország Oligarchái Egyesüljetek! Tőlük várná a fideszes médiumok megmentését Ferencz Orsolya és Navracsics Tibor
Nyílt levélben fordultak az Orbán-kormányok pénzén meggazdagodott üzleti szereplőkhöz Navracsics Tibor volt miniszter és Ferencz Orsolya korábbi űrispán asszony. A kezdeményezés célja, hogy a 2026-os választási vereség után sorra bedőlő fideszes orgánumokat új finanszírozási forrásokhoz segítsék, elsősorban a NER-közeli vállalkozók támogatásával.
- Hirdetés -
