Nyílt levélben fordultak az Orbán-kormányok pénzén meggazdagodott üzleti szereplőkhöz Navracsics Tibor volt miniszter és Ferencz Orsolya korábbi űrispán asszony. A kezdeményezés célja, hogy a 2026-os választási vereség után sorra bedőlő fideszes orgánumokat új finanszírozási forrásokhoz segítsék, elsősorban a NER-közeli vállalkozók támogatásával.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu