Bemutatták fejlesztéseiket a Mobilis és a Széchenyi István Egyetem STEM Akadémiájának diákjai
A zárórendezvényen 21 középiskolás fiatal mutatta be munkáját. A Mobilis Interaktív Élményközpont a győri Széchenyi István Egyetem szakmai közreműködésével indított tehetséggondozó programot STEM Akadémia címmel a fizika és a természettudományok iránt érdeklődő 11. osztályos diákok számára tavaly szeptemberben. A SZE-MOBILIS Diákakadémia elnevezésű projektben a fiatalok nemcsak elméleti tudást kaptak, de önálló kutatás-fejlesztési ötleteket is megvalósítottak, Bemutatták fejlesztéseiket a Mobilis és a Széchenyi István Egyetem STEM Akadémiájának diákjai
- Hirdetés -
