Csótányinvázió Szegeden? A lakók az utcán látják a bajt, a szakember szerint nem az utcán kezdődik a baj
Éjfél körül ijesztő látvány fogadott egy járókelőt a belvárosban.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Éjfél körül ijesztő látvány fogadott egy járókelőt a belvárosban.
- Hirdetés -