Csótányinvázió Szegeden? A lakók az utcán látják a bajt, a szakember szerint nem az utcán kezdődik a baj
Éjfél körül ijesztő látvány fogadott egy járókelőt a belvárosban.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → délmagyar
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!