Csótányinvázió Szegeden? A lakók az utcán látják a bajt, a szakember szerint nem az utcán kezdődik a baj

Éjfél körül ijesztő látvány fogadott egy járókelőt a belvárosban.

Csótányinvázió Szegeden? A lakók az utcán látják a bajt, a szakember szerint nem az utcán kezdődik a baj

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → délmagyar

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!