Vádat emeltek az MNV volt főigazgatója ellen egy 2,5 milliárd forintos ügyben
Különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés miatt emelt vádat a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) korábbi főigazgatója és további öt érintett ellen. Az ügy középpontjában egy 2014-ben nyújtott, több mint nyolcmillió eurós kölcsön áll, amelyből végül 2,5 milliárd forintos kár keletkezett.
- Hirdetés -
