A Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) közleménye szerint a következő napokban tartósan extrém melegre kell számítani, amely fizikailag és mentálisan is megterheli a szervezetet. Harmadfokú hőségriasztást rendeltek el – 40 fokos hőség is jöhet
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu