Vádat emeltek az MNV volt főigazgatója ellen egy 2,5 milliárd forintos ügyben

Különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés miatt emelt vádat a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) korábbi főigazgatója és további öt érintett ellen. Az ügy középpontjában egy 2014-ben nyújtott, több mint nyolcmillió eurós kölcsön áll, amelyből végül 2,5 milliárd forintos kár keletkezett.

Vádat emeltek az MNV volt főigazgatója ellen egy 2,5 milliárd forintos ügyben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!