Nem épül több épület, parkként folytatódik a Városliget megújítása
<pTovábbi épületek nem fognak épülni a Városligetben, helyette parkosítási munkálatok kezdődnek, a lebontott épületek törmelékei miatt leghamarabb jövő tavasszal – jelentette be Vitézy Dávid, aki a Magyar Nemzeti Galéria jövőjéről is beszélt.</p
- Hirdetés -
