Nem épül több épület, parkként folytatódik a Városliget megújítása

<pTovábbi épületek nem fognak épülni a Városligetben, helyette parkosítási munkálatok kezdődnek, a lebontott épületek törmelékei miatt leghamarabb jövő tavasszal – jelentette be Vitézy Dávid, aki a Magyar Nemzeti Galéria jövőjéről is beszélt.</p

Nem épül több épület, parkként folytatódik a Városliget megújítása

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Építészfórum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!