Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Papp László a Városházán fotózkodott az Ifjúsági Bajnokok Ligája-győztes kézis lányokkal

Történelmi sikert ért el a DVSC Kézilabda Akadémia, amely megnyerte az Ifjúsági Bajnokok Ligáját. A bravúros eredményhez Debrecen polgármestere, Papp László személyesen gratulált, természetesen fényképek is készültek. A városvezető bejegyzésében hangsúlyozta, hogy az akadémia játékosai, az edzők és valamennyi munkatárs olyan teljesítményt nyújtottak, amelyre nemcsak Debrecen, hanem az egész ország büszke lehet. “A DVSC Kézilabda […]

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu