Papp László a Városházán fotózkodott az Ifjúsági Bajnokok Ligája-győztes kézis lányokkal
Történelmi sikert ért el a DVSC Kézilabda Akadémia, amely megnyerte az Ifjúsági Bajnokok Ligáját. A bravúros eredményhez Debrecen polgármestere, Papp László személyesen gratulált, természetesen fényképek is készültek. A városvezető bejegyzésében hangsúlyozta, hogy az akadémia játékosai, az edzők és valamennyi munkatárs olyan teljesítményt nyújtottak, amelyre nemcsak Debrecen, hanem az egész ország büszke lehet. “A DVSC Kézilabda […]
- Hirdetés -
