Papp László a Városházán fotózkodott az Ifjúsági Bajnokok Ligája-győztes kézis lányokkal

Történelmi sikert ért el a DVSC Kézilabda Akadémia, amely megnyerte az Ifjúsági Bajnokok Ligáját. A bravúros eredményhez Debrecen polgármestere, Papp László személyesen gratulált, természetesen fényképek is készültek. A városvezető bejegyzésében hangsúlyozta, hogy az akadémia játékosai, az edzők és valamennyi munkatárs olyan teljesítményt nyújtottak, amelyre nemcsak Debrecen, hanem az egész ország büszke lehet. “A DVSC Kézilabda […]

Papp László a Városházán fotózkodott az Ifjúsági Bajnokok Ligája-győztes kézis lányokkal

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!