Magyar Péter: „Büszke vagyok a TISZA-kormány első 50 napjára”
Számvetést készített Magyar Péter a kormányának első félszáz napjáról, és kijelentette, büszkeséggel tölti el, hogy ilyen rövid idő alatt már több tucat vállalásukat sikerült teljesíteniük. A miniszterelnök szerint sokkal több felszabadult és mosolygós embert látni az utcákon, amióta ők kormányoznak.
- Hirdetés -
