Grand Theft Auto VI: mégsem lesz a későbbiekben lemezes kiadás?
Lehet, hogy a Rockstar Games régóta várt játékából mégsem kapunk olyan verziót, amely nem igényel ki tudja hány GB letöltést… Januárban a lengyel PPE aggasztó pletykát tett közzé a Grand Theft Auto VI-ról. Forrásaik szerint a Rockstar és a Take-Two a nagy várakozással kísért játék kizárólag digitális megjelenését tervezték, elsősorban a spoilerek elkerülése érdekében. Ezt később mind a Rockstar, mind a Take-Two cáfolta. Amikor azonban a héten megkezdődtek az előrendelések, a vásárlók megtudták, hogy a kiskereskedőknél megvásárolható fizikai példány csak egy letöltési kódot tartalmaz, nem valódi lemezt. Ez sokaknak csalódást okozott, különösen azoknak, akik a megjelenés után alacsonyabb áron szerettek volna használt példányt vásárolni. A remények gyorsan újjáéledtek, amikor a PPE új pletykát közölt, amely szerint a Grand Theft Auto VI bolti példányai valódi… Olvasd tovább... Grand Theft Auto VI: mégsem lesz a későbbiekben lemezes kiadás?
- Hirdetés -
