Elmaradnak a vetítések az Apolló moziban

A debreceni filmszínház gépházi rendszere elromlott.

Elmaradnak a vetítések az Apolló moziban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Civishír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!