Nagy bajban van a Star Wars: Eclipse, a fejlesztői már a játék megmentéséért sztrájkolnak

A Quantic Dream ígéretes, de túl régóta készülő Star Wars-játékáról elég rossz hír érkezett.

Nagy bajban van a Star Wars: Eclipse, a fejlesztői már a játék megmentéséért sztrájkolnak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!