Parkolási horror: 25 százalékos drágulás és büntetődíjak jönnek július 1-től
Jelentős változások várnak a budapesti autósokra: 2026. július 1-jétől átlagosan 25 százalékkal emelkednek a parkolási díjak, miközben fokozatosan eltűnnek az utcákról a parkolóautomaták. A főváros a digitális parkolási rendszerre áll át, így a legtöbb esetben mobilalkalmazással vagy SMS-ben lehet majd fizetni.
- Hirdetés -
