Parkolási sokk Budapesten: júliustól eltűnnek az automaták, drágulnak a díjak, a kedvezmények viszont késnek

A fővárosban megszüntetik a parkolóautomatákat, miközben a díjak is jelentősen emelkednek. Az autósoknak így nemcsak többet kell fizetniük, hanem egy új rendszerhez is alkalmazkodniuk kell.

Parkolási sokk Budapesten: júliustól eltűnnek az automaták, drágulnak a díjak, a kedvezmények viszont késnek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk Rúzs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!