A fővárosban megszüntetik a parkolóautomatákat, miközben a díjak is jelentősen emelkednek. Az autósoknak így nemcsak többet kell fizetniük, hanem egy új rendszerhez is alkalmazkodniuk kell.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk Rúzs