Parkolási sokk Budapesten: júliustól eltűnnek az automaták, drágulnak a díjak, a kedvezmények viszont késnek
A fővárosban megszüntetik a parkolóautomatákat, miközben a díjak is jelentősen emelkednek. Az autósoknak így nemcsak többet kell fizetniük, hanem egy új rendszerhez is alkalmazkodniuk kell.
- Hirdetés -
