„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”
„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért” – üzente egy szurkoló a dallasi Jordánia–Argentína meccsen.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért” – üzente egy szurkoló a dallasi Jordánia–Argentína meccsen.
- Hirdetés -