„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”

„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért” – üzente egy szurkoló a dallasi Jordánia–Argentína meccsen.

„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!