Megszólaltak az óbudai kannibál ismerősei: Mindig is egyértelmű volt, hogy valami nincs rendben a fejében
A helyiek elmondása szerint azt terjesztette magáról, hogy boncmesteri végzettséggel bír. Az Origónak a beteghordozó egykori tanítója is megszólalt.
- Hirdetés -
