Megszólaltak az óbudai kannibál ismerősei: Mindig is egyértelmű volt, hogy valami nincs rendben a fejében

A helyiek elmondása szerint azt terjesztette magáról, hogy boncmesteri végzettséggel bír. Az Origónak a beteghordozó egykori tanítója is megszólalt.

Megszólaltak az óbudai kannibál ismerősei: Mindig is egyértelmű volt, hogy valami nincs rendben a fejében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Origo - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!