Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Ezért fontos, hogy estére kikapcsold a légkondit: rendszerszintű összeomlást akadályozhat meg

Magyarország gazdasági és energetikai minisztere, Kapitány István közösségi oldalán arra kérte a lakosságot, hogy az esti, 18 és 21 óra közötti időszakban jobban figyeljen az áramfogyasztásra. Azt javasolta, hogy ebben a három órában mérsékeljük a klímaberendezések használatát.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu