Magyarország gazdasági és energetikai minisztere, Kapitány István közösségi oldalán arra kérte a lakosságot, hogy az esti, 18 és 21 óra közötti időszakban jobban figyeljen az áramfogyasztásra. Azt javasolta, hogy ebben a három órában mérsékeljük a klímaberendezések használatát.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dívány