Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Kapitány István kéri, ne használjuk este hattól a klímákat – akkor hogy használjuk, és mikor használjuk megfelelően? – Íme, a válaszok

Éjféltől harmadfokú hőségriasztás, őrült meleg lesz, de egyébként napok óta az van, riasztás nélkül is. Csutkán járnak a klímák a munkahelyeken, egyéb létesítményekben, ahol egyáltalán vannak ilyen berendezések. És persze a lakásokban is üveghangon visít a lehető legolcsóbban vett, alsópolcos klímák kompresszora, amint igyekszik leküzdeni azt a húsz fokos hőmérséklet-különbséget, amit a tulajok egy része beállít, kipréselve az utolsó szuszt is szerencsétlen gépekből. Közben meg Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter azt kéri, este 18 órától 21 óráig ne nagyon használjuk a légkondikat, egyáltalán próbáljunk ebben az időszakban az áramfogyasztást csökkenteni otthonainkban.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu